8,3 C
Warszawa
poniedziałek, 26 września, 2022

Czas na kalkulacje się skończył

Must read

Premier Mateusz Morawiecki:
Ludobójstwo dokonane w Buczy zmienia wszystko w postrzeganiu tej wojny. Zachód już nie musi się domyślać, co Rosjanie🇷🇺 naprawdę robią na Ukrainie. Od ciał setek cywilów zamordowanych z zimną krwią i szwadronów śmierci chodzących od drzwi do drzwi i strzelających do matek i ojców na oczach ich dzieci, nie da się odwrócić wzroku. Chcemy natychmiastowego powołania międzynarodowej komisji do zbadania zbrodni ludobójstwa w miastach na Ukrainie.
Wzywam także liderów Unii Europejskiej🇪🇺 do natychmiastowego i zdecydowanego działania, do wdrożenia takich sankcji i działań, które wreszcie złamią machinę wojenną Putina, które zabiorą jej powietrze. Doprowadzą do skonfiskowania majątków Federacji Rosyjskiej i rosyjskich oligarchów zdeponowanych w bankach zachodniej Europy. To wezwanie jest szczególnie skierowane w stronę najsilniejszych i najbogatszych państw Unii, Niemiec czy Francji🇫🇷. Przywództwo to nie tchórzostwo, czy kalkulacje. To bezkompromisowa walka ze złem. Zobowiązuje nas ono do robienia wszystkiego co w naszej mocy, żeby zapobiegać kolejnym zbrodniom ludobójstwa.
Czas na kalkulacje się skończył, bestialstwa totalitarno-faszystowskiego reżimu z Rosji dotykają coraz większej grupy obywateli Ukrainy🇺. Zamiast dyskutować o prawach człowieka w ciepłych salach konferencyjnych, zacznijcie ich w końcu bronić!

- Advertisement -spot_img

More articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisement -spot_img

Latest article